Osmaniye Haber

osmaniye son dakika güncel haberler yer almaktadır.

Osmaniye'de Terör Saldırısı (2)

Osmaniye'de teröristlerce yola döşenen patlayıcı, polis aracının geçişi sırasında infilak etti, ölen ya da yaralanan olmadı.

08 Ağustos 2016
Hayvan Yemine Milli Çözüm: Kabak

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir fen bilgisi öğretmeni ile bir veterinerlik fakültesi öğrencisi, bir yıl önce başladıkları çalışma sonucu bal kabağındaki şeker oranını düşürerek hayvan yemi yapmayı başardılar.

08 Ağustos 2016
Osmaniye Pkk, Polis Aracı Geçerken Yol Kenarına Yerleştirdiği ...

Pkk, polis aracı geçerken yol kenarına yerleştirdiği patlayıcıyı infilak ettirdiOsmaniye'de PKK'lı teröristlerce yol kenarına döşenen el yapımı patlayıcı polis, otosu geçişi sırasında infilak ettirildi.

08 Ağustos 2016
Pkk, Polis Aracı Geçerken Yol Kenarına Yerleştirdiği ...

OSMANİYE'de PKK'lı teröristlerce yol kenarına döşenen el yapımı patlayıcı polis, otosu geçişi sırasında infilak ettirildi.

08 Ağustos 2016
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Belediyemizi Ziyaret ...

Osmaniye'deki demokrasi nöbetine katılmak üzere şehrimize gelen Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Belediyemizi ziyaret etti.

08 Ağustos 2016
Osmaniye'de Demokrasi ve Şehitler Mitingi

Tüm Türkiye’de düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi, Osmaniye’de coşkuyla yapıldı.

07 Ağustos 2016
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Osmaniye'de Demokrasi ...

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, bir dizi ziyaret için geldiği Osmaniye’de Demokrasi Nöbeti’ne de katıldı.

07 Ağustos 2016
Başbakan Yardımcısı Kaynak Osmaniye'de

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, ’Milli İrade ve Demokrasi Mitingi’ne katılmak üzere geldiği Osmaniye’de mültecilerin bulunduğu konaklama merkezini ziyaret etti.

06 Ağustos 2016
Ordu-Veysi Kaynak: O Teröristlerin Hakkı İdamdır

Veysi Kaynak: O teröristlerin hakkı idamdırBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Osmaniye'de katıldığı 'Milli irade ve Demokrasi Mitingi'nde, kalabalık grubun 'İdam isteriz' sloganına cevap olarak, 'Milletin canına, varlığına, istiklaline ve istikbaline kastetmiş o teröristlerin evet hakkı idamdır' dedi.

07 Ağustos 2016
Başbakan Yardımcısı Kaynak, "Demokrasi Nöbetinde"

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, 'Bu eli silahlı teröristlerin, milletin canına, varlığına, istiklaline, istikbaline kastetmiş o teröristlerin hakkı idamdır.

07 Ağustos 2016
Veysi Kaynak: O Teröristlerin Hakkı İdamdır

başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Osmaniye'de katıldığı 'Milli irade ve Demokrasi Mitingi'nde, kalabalık grubun 'İdam isteriz' sloganına cevap olarak, 'Milletin canına, varlığına, istiklaline ve istikbaline kastetmiş o teröristlerin evet hakkı idamdır' dedi.

07 Ağustos 2016
Görevi Başında Vefat Eden Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı

Osmaniye 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığında görevi başında hayatını kaybeden Piyade Er Murat Uçan (20) memleketi Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı.

06 Ağustos 2016
Osmaniye Veysi Kaynak Osmaniye'deki Çadırkent, Konteynır ...

Veysi Kaynak Osmaniye'deki Çadırkent, Konteynır kente dönüştürülecekBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Osmaniye'de Türkmen kökenli ailelerin barındığı Çadır Kentin, 2016 yılı içerisinde Konteynır Kente dönüştürme kararı alındığını söyledi.

06 Ağustos 2016
Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Gazze'ye Kurban Bayramı öncesi yeniden bir yardım gemisi ulaştırmayı planladıklarını belirterek, 'Yardım gemisiyle gönderdiğimiz gıda malzemeleri, ilaçlar Gazze'deki 1 milyon 600 insanımıza uzunca süre yetecek durumda.

06 Ağustos 2016
Veysi Kaynak: Osmaniye'deki Çadırkent, Konteynır Kente ...

BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Osmaniye'de Türkmen kökenli ailelerin barındığı Çadır Kentin, 2016 yılı içerisinde Konteynır Kente dönüştürme kararı alındığını söyledi.

06 Ağustos 2016
6 İlde Elektrik Kesintisi

Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis'in bazı bölgelerine, 9 Ağustos Salı günü elektrik verilemeyecek.

06 Ağustos 2016
Vali Kerem Al Yaralı Askeri Ziyaret Etti

Osmaniye Valisi Kerem Al Tunceli’de yaralanan ve Osmaniye’de tedavi gören yaralı askeri ziyaret ettiler.

06 Ağustos 2016
Afad, Ceyhan Nehri'nde Mahsur Kalan Gençleri Kurtardı

OSMANİYE'de Ceyhan Nehri regülatör kapaklarına balık avlarken mahsur kalan 16 yaşındaki Abdullah Ölmez ile arkadaşı 17 yaşındaki Atilla Dağ, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı.

06 Ağustos 2016
Kadın Basketboluna Akdeniz Damgası

Son yıllarda yetiştirdiği oyuncularla kadın basketbolunun adeta 'oyuncu fabrikası' haline gelen Akdeniz Bölgesi, bu alandaki etkinliğini her geçen gün daha da artırırken, toplam 14 takımın mücadele ettiği Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde bu sezon Adana ve Mersin'den 2'şer, Hatay ve Osmaniye'den de 1'er takım yer alacak.

06 Ağustos 2016
Çukurova'da Kışlık Bulgur Hazırlığı

Çukurova’da buğday hasadından sonra kadınlar bir araya gelerek bir sonraki hasat dönemine kadarki bulgur ihtiyaçlarını karşılamaya başladılar.

05 Ağustos 2016