Osmaniye Haber

osmaniye son dakika güncel haberler yer almaktadır.

Cizre'de Şehit Olan Polis Memuru Burak Mart'ın Cenazesi ...

PKK'lı teröristlerce Cizre'de düzenlenen terör saldırısında şehit olan Burak Mart'ın (22) cenazesi, memleketi Osmaniye'de toprağa verildi.

28 Ağustos 2016
Şehit Annesi: Dünyada da Ahrette de Gururlandırdın ...

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru 22 yaşındaki Burak Mart'ın cenazesi, memleketi Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde toprağa verildi.

28 Ağustos 2016
Cizre'de Şehit Olan Polis Memuru Tayfun Doğan Son ...

PKK'lı teröristlerce Cizre'de düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memuru Tayfun Doğan'ın cenazesi, memleketi Osmaniye'de toprağa verildi.

27 Ağustos 2016
Adalet Bakanı Bozdağ, Osmaniye'de Açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'Terörle mücadelede de netice alacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın.

01 Ocak 1970
Şehit Olmasaydı Düğününü Yapacaktı

Şırnak’ın Cizre ilçesinde PKK’lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda üç şehit veren Osmaniye, şehit Osman Budak’ın ardından şehit polis memuru Tayfun Doğan’ı da son yolculuğuna uğurladı.

01 Ocak 1970
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şehit Cenazesine Katıldı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, şehitlerin bu ülkenin teminatı olduğunu söyledi.

01 Ocak 1970
Yaralı Polis Oğlunun Yanına Giderken Kazada Ölen Anne ...

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla yaptığı saldırıda yaralanan oğlu polis memuru Ali Mülazımoğlu'nu görmek için Şırnak'a giderken trafik kazasında ölen Gülistan Mülazımoğlu, Osmaniye'de toprağa verildi.

27 Ağustos 2016
Osmaniye Bakan Bozdağ: Türkiye, Milletiyle Birlikte ...

Bakan Bozdağ: Türkiye, milletiyle birlikte terörün kökünü kazıyacaktırADALET Bakanı Bekir Bozdağ, terörle mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirterek, 'Türkiye büyük bir devlet, Türk Milleti büyük bir millettir.

27 Ağustos 2016
Bakan Bozdağ: Türkiye, Milletiyle Birlikte Terörün ...

ADALET Bakanı Bekir Bozdağ, terörle mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirterek, 'Türkiye büyük bir devlet, Türk Milleti büyük bir millettir.

27 Ağustos 2016
Osmaniye Şehit Polis Tayfun Doğan Son Yolculuğuna ...

Şehit polis Tayfun Doğan son yolculuğuna uğurlandıŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru 25 yaşındaki Tayfun Doğan, Osmaniye'de düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

27 Ağustos 2016
Cizre'deki Terör Saldırısı

PKK'lı teröristlerce Cizre'de düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memuru Tayfun Doğan'ın cenazesi, memleketi Osmaniye'de toprağa verildi.

27 Ağustos 2016
Tır ve Tankerde 66 Bin 450 Paket Kaçak Sigara Ele ...

Osmaniye'de polisin şüphe üzerine durdurduğu iş makinesi taşıyıcısı tır ile bir tankerde bulunan 66 bin 450 paket gümrük kaçağı sigaraya el konulurken, her iki aracın sürücüsü de gözaltına alındı.

27 Ağustos 2016
Üç Şehit Veren Osmaniye İlk Şehidini Uğurladı

Şırnak’ın Cizre ilçesinde PKK’lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit düşen 11 polisten biri olan 24 yaşındaki Osman Budak, memleketi Osmaniye’de son yolculuğuna uğurlandı.

27 Ağustos 2016
Şehit Polis Osman Budak Toprağa Verildi

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru 24 yaşındaki Osman Budak'ın cenazesi Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde toprağa verildi.

27 Ağustos 2016
Osmaniye Şehit Polis Osman Budak Memleketi Düziçi'nde ...

Osmaniye Şehit Polis Osman Budak memleketi Düziçi'nde toprağa verildi(Tür: Yurt)

27 Ağustos 2016
Şehit Polis Budak, Son Yolculuğuna Uğurlandı

PKK'lı teröristlerce Cizre'de düzenlenen terör saldırısında şehit olan Osman Budak'ın (24) cenazesi, memleketi Osmaniye'de toprağa verildi.

27 Ağustos 2016
Üzümün Pekmeze "Tatlı" Yolculuğu

Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden Çukurova'da, kış günlerinin vazgeçilmez besin kaynaklarından biri olan üzüm pekmezinin yapımına başlandı.

27 Ağustos 2016
Osmaniye Anız Yangınlarında Yaralanan Leylekler Tedavide

(ÖZEL) Anız yangınlarında yaralanan leylekler tedavideOSMANİYE'de anız yangınlarında yaralanan leylekler, Orman ve Su İşleri Şubesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedaviye alındı.

27 Ağustos 2016
Anız Yangınlarında Yaralanan Leylekler Tedavide

OSMANİYE'de anız yangınlarında yaralanan leylekler, Orman ve Su İşleri Şubesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedaviye alındı.

27 Ağustos 2016
Osmaniye Dün Görev Yerine Gitti, Bugün Şehit Oldu

Dün görev yerine gitti, bugün şehit olduŞırnak'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 11 polisten biri olan 24 yaşındaki Osman Budak'ın Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı.

26 Ağustos 2016